WATCHES & CLOCKS / Grand fathers clocks / Grandfather clock 11184422
nr 1118 4422
GRANDFATHER CLOCK
England, 19th century, height: 225 cm, wear.
England, 1800-tal, höjd: 225 cm
Condition: slitage
2000
SEK 450
Monday July 3 2017
at 18:45:20
20/6 16:48:28
400 kr
3/7 12:14:37